PRIDAJTE SA K NÁM

FLORBALOVÁ ŠKOLA

PREČO FLORBALOVÁ ŠKOLA?

Naša florbalová škola bola založená v roku 2014 Miroslavom Michalinom a Petrom Jurgom. Úlohou našej florbalovej školy je poskytnúť deťom vo voľnom čase priestor na zábavu a zdravý pohyb, no v neposlednom rade si dávame za úlohu vyformovať z detí schopných mladých hráčov, budúcich reprezentantov nášho mesta a tohto pekného športu. Naša snaha prináša aj prvé ovocie, kedy niekoľko našich odchovancov môžno vídať na zápasoch nášho klubu, reprezentačných zrazoch či zápasoch vyšších slovenských líg.

Každé dieťa - dievča alebo chlapec, má u nás šancu stať sa dobrým florbalovým hráčom alebo brankárom. My urobíme maximum pre to, aby sme to dokázali. Deti kategoricky delíme podľa veku a zručností do skupín, v ktorých potom trénujeme.

U nás máme CELOROČNÝ NÁBOR členov!

KDE A KEDY TRÉNUJEME?

Adresa: Komenského 752, 022 04 Čadca
Pred tréningom sa stretávame pred hlavným chodom.

Tréningy máme počas školského roka.
Vždy v stredu od 15.30 do 17.00 (mimo školských prázdnin).

Náplňou tréningov je okrem pohybových aktivít aj osvojenie si správnych florbalových pravidiel a návykov. V priebehu roka tiež organizujeme florbalové kempy, priateľské zápasy či miniturnaje. Naše tréningy prebiehajú v duchu predprípravy na florbalové zápasy, ligy a zdokonaľujeme na nich florbalové techniky. Techniky sú zamerané na kondičný tréning, strelu, bránenie, brankárske cvičenia, individuálne akcie, kombinácie a nahrávky. Na každom tréningu sa deti zábavným spôsobom učia niečo nové a v tom čo vedia sa zdokonaľujú. V deťoch máme snahu vytvoriť prirodzenú chuť súťažiť zábavnými súťažnými hrami, kde jeden pred druhým napredujú a podporujú sa.

TEŠÍME SA NA VŠETKY DETI! REGISTRUJTE SA!

Na dievčatá aj chlapcov, nevadí aj keď úplných začiatočníkov. U nás sa všetko naučia!

Florbal je jeden z najlepších športov na svete, má zastúpenie po celom svete od Afriky cez Áziu, Európu, Ameriku až po Austráliu. Podporuje zdravý pohyb a kolektíveho ducha.

U nás vo florbalovej škole ponúkame florbalové vybavenie, pravidelné tréningy a ligové zápasy či účasť na florbalových turnajoch a priateľských zápasoch. A v neposlednom rade členstvo v oficiálnom florbalovom klube Devils Čadca.

Členský príspevok na jeden polrok – 100€

Členský príspevok na celý školský rok – 150€

V cene zápisného príspevku je prenájom haly, trénersky dozor, pomôcky na tréning a krásne odmeny.

Prihlášku na vytlačenie stiahnete TU

(Vytlačenú prihlášku môžete priniesť na tréning. Vytlačené prihlášky rozdávame na tréningu.)

Nenašli ste odpovede na všetky vaše otázky?
Neváhajte nás kontaktovať!

Miroslav Michalina : +421 911 910 187

Peter Jurga : +421 905 824 474

ČO ORGANIZUJEME A AKÉ AKTIVITY ROBÍME?

Mini Devils cup

Organizujeme taktiež turnaje pre deti. Mini Devils Cup je pre deti z regiónu Žilinského kraja. Hrávajú ho kategórie prípravky a žiakov. Usporadúvame ho v mesiaci jún.

Novoročný florbalový kemp

Pre deti florbalovej školy a samozrejme aj ostatných, organizujeme aj florbalové kempy. Jedným z nich je jednodňový novoročný kemp, kde sa deti zabavia a strávia deň s kamošmi trénovaním florbalu. Koná sa vždy začiatkom roka v mesiaci január, počas zimných prázdnin.

Priateľské zápasy = nové kamarátstva

Počas školského roka sa stretávame s tímami z okolia. Nie len preto, aby sme si overili svoje schopnosti ale aj preto, aby deti získali nových kamarátov. Priateľské zápasy odohrávame na domácej palubovke v športovej hale Pratex alebo na pôde hostí, napr. v Žiline – FBC Grasshoppers Žilina.